Керівництво Великобілозерської районної ради

2-07-87
Часи прийому:
Кожний  четвер місяця з 08-00 до 12-00

Лизюра Володимир Миколайович народився 09 липня 1972 року в селі Велика Білозерка Запорізької області.

У 1987 році  закінчив  вісім класів Великобілозерської середньої школи №2 та вступив до Василівського професійно-технічного училища.

Після закінчення училища з 1990 року  працював  у радгоспі "Октябрь"  спочатку трактористом, потім – водієм третього класу.

З листопада 1990 по листопад 1992років проходив військову службу у Збройних Силах Союзу Радянських Соціалістичних Республік.

Після служби в армії  працював  трактористом у радгоспі "Правда", а з квітня 1994 року  по липень 1995 року – машиністом НСП 35/38 другого розряду  у Великобілозерському управлінні  зрошувальних систем.

У період з   вересня 1996 по лютий 2000років працював водієм у Дочірньому підприємстві  "Енергоатом Авто" та у автотранспортному  господарстві  Запорізької  АЕС.

З 2002 по 2010 роки  займався підприємницькою діяльністю.

З 2010 по 2014 роки навчався в Класинчному приватному університеті м. Енергодар за денною формою навчання та здобув ступінь бакалавра за спеціальністю "Правознавство".

З 2012 року є пенсіонером за інвалідністю.

З 2014 по 2015 рік навчався в Класичному приватоному університеті м. Енергодар за заочною формою навчання.

У 2015 році  Лизюра Володимир Миколайович  закінчив "Класичний приватний університет" і отримав  повну вищу освіту  за спеціальністю  "Правознавство" та здобув кваліфікацію  юриста.

Розлучений.  Має сина від першого шлюбу та доньку від другого шлюбу.

Василенко Олександр Анатолійович
заступник голови ради
Номер телефону:
2-07-87
Часи прийому:
Кожна середа місяця з 8-00 до 12-00

Василенко Олександр Анатолійович народився 10 червня 1987 року в селі Велика Білозерка  Запорізької області.

З 1993 по 2004 роки навчався  у  Великобілозерській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №3.

З 2004 по 2007 роки  здобував освіту у Василівському аграрному технікумі  Таврійської державної агротехнічної академії  за спеціальністю "Правознавство".

З 2007 по 2010 роки навчався у Запорізькому національному університеті, здобув вищу освіту за спеціальністю "Правознавство"  (кваліфікація – "юрист").

Із жовтня 2007 по травень 2008 року працював головним спеціалістом відділу ведення Державного реєстру  виборців  апарату райдержадміністрації.

З травня 2009 по червень 2010 року  працював головним спеціалістом юридичного відділу  апарату  райдержадміністрації.

Одружений,  виховує  двох дітей: доньку  десяти років та  сина чотирьох років.