04.08.2016 року відбулося засідання робочої групи з організації виконання плану заходів щодо приведення ліжкового фонду стаціонару комунального закладу «Великобілозерська центральна районна лікарня» Великобілозерської районної ради у відповідність до нормативів, затверджених  постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 № 1024. В засіданні взяли участь голова районної ради Лизюра В.М., заступник голови районної ради Василенко О.А., депутати районної ради, керівники комунальних закладів медичної галузі. На засіданні обговорювалося питання оптимізації ліжкового фонду комунального закладу «Великобілозерська центральна районна лікарня» Великобілозерської районної ради Запорізької області. Так  як 2 роки не працює пологове відділення даного закладу, вирішили скоротити 7 ліжок, оскільки на кількість населення, що проживає на території  Великобілозерського району, згідно з методикою розрахунків, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 № 1024, потрібно 48 ліжок.

Робоча група також обговорила питання переведення гінекологічного відділення до хірургічного, а педіатричного - до терапевтичного відділення даного комунального закладу.  Це на випадок виконання  розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації від 30.05.2016 № 310 «Про оптимізацію ліжкового фонду закладів охорони здоров`я Запорізької області», яким передбачено скорочення ліжкового фонду до 26 одиниць.