06 червня 2017 року відбулася 24-а позачергова сесія Великобілозерської районної ради. На сесії було розглянуто інформацію Енергнодарської місцевої прокуратури про результати діяльності органів прокуратури та стан боротьби із злочинністю упродовж 2016 року і 4-х місяців 2017 року, внесені зміни до складу постійних комісії і президії Великобілозерської районної ради, затверджено плату за навчання в комунальному закладі «Великобілозерська дитяча музична школа» та інші питання.

Особливу увагу депутати приділили питанню пониження ступенів загальноосвітніх навчальних закладів Великобілозерської районної ради. Після довгих суперечок наданий проект рішення не був підтриманий.