25 липня 2017 року відбулася нарада у голови районної ради

 

    25 липня 2017 року голова районної ради Лизюра В.М. провів нараду за участі першого заступника сільського голови Дуденко В.А., заступника сільського голови з питань житлово-комунального господарства та земельних відносин Бовтути С.М., представників відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації.

В ході наради розглядалися питання:

1. Про передачу загальноосвітніх закладів району  із спільної власності територіальних громад сіл Великобілозерського району Запорізької області в комунальну власність Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади.

2. Про забезпечення надання якісної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах.

     За інформацією голови комісії з приймання - передачі об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Великобілозерського району Запорізької області в комунальну власність Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади Дуденко В.А.  була виявлена нестача майна відповідно до інвентаризаційних відомостей. Представники відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації запевнили, що до 28 липня 2017 року всі недоліки будуть усунуті та виготовлені акти прийому передачі загальноосвітніх навчальних закладів району.

   Вирішили: провести повторну нараду 28 липня 2017 року о 1000     

 

« повернутися до списку новин

         Офіційні сайти

 

              

         

       

      

   

 

 

               Преса

        

        

 

Логін: *

Пароль: *