Дніпропетровський регіональний інститут державного управління інформує:

Відповідно до наказу Президента Національної академії державного управління при Президентові України прийом документів на навчання до Дніпропетровського регіонального інституту державного управління подовжено до 16 червня 2017 року.

Звертаємо вашу увагу на цьогорічні умови прийому до інституту за державним замовленням:

Форма навчання

Категорія державних службовців/посадових осіб місцевого самоврядування

Стаж роботи в органах влади

Вік вступників

Заочна

Заочно-дистанційна

Вечірня

І-V група оплати праці;

І-ІV категорія

V- VІІ категорія з резервом

ІV категорії

Не менше 1 року

До 45 років

Денна

VІ-ІХ група оплата праці;

VІ- VІІ категорія

Не менше 1 року

До 35 років

Нагадуємо, що посадові особи місцевого самоврядування, які перебувають на виборних посадах, направляються на навчання за рішенням відповідних рад.

Враховуючи початок активної фази реформування місцевого самоврядування, звертаємо вашу увагу на можливість вступу на заочне та заочно-дистанційне за кошти державного бюджету сільських та селищних голів.

Детальніше з правилами прийому можна ознайомитися на офіційному сайті інституту www.dridu.dp.ua та за телефонами приймальної комісії

(056) 794-58-06; (056) 745-52-41