02 червня 2016 року голова Великобілозерської районної ради Лизюра В.М. взяв участь у похованні бійця АТО Сергія Хорошуна.

02 червня 2016 року голова Великобілозерської районної ради Лизюра В.М.та заступник голови Великобілозерської районної ради Василенко О.А. взяли участь у похованні бійця АТО Сергія Хорошуна.

Сергію Хорошуну,  мешканцю  Кам`янко-Дніпровського району, було 46 років. Він служив у п’ятій мото – піхотній бригаді. При виконанні бойових завдань, розвідгрупа, до складу якої входив Хорошун, потрапила під мінометний обстріл. Стріляли  мінами 120 калібру. Поранення отримали п’ять бійців, троє з них загинули.

Сергій Хорошун працював у міліції, Кам`янко-Дніпровській райдержадміністрації. У Збройних силах України він з 27 лютого 2016 року. Служив за контрактом.

Голова районної ради Лизюра В.М. висловив своє співчуття рідним та близьким загиблого бійця.

На жаль, гинуть найкращі сини нашої країни за незалежність України.

Ми схиляємо голови перед справжнім патріотом, який віддав життя заради нас з вами, заради Батьківщини. Пам'ять про Сергія Хорошуна назавжди залишиться у наших серцях.