Вітання з 27-ою річницею закінчення бойових дій в Афганістані

Дорогі білозерці!

Шановні  учасники бойових дій  на території інших держав!

 

          15 лютого ми відзначаємо як день виводу радянських військ із Афганістану. Але ця війна назавжди  болем відгукуватиметься в серці нашого народу.

          Потрапивши на палаючу афганську землю наші воїни-інтернаціоналісти всім серцем прийняли її біль, як свій, і до останнього подиху захищали інтереси її багатостраждального народу.

         Багатьом з них ніколи  вже  не судилося повернутися до рідної домівки, не побачити своїх рідних. Вони полягли навіки.

        З України через афганську війну (1979-1989) пройшли 165 тис. осіб. Не повернулося з війни 3360. Із них: загинуло 3280, пропало безвісті 80; поранено 9 тисяч, стали  інвалідами 3560 осіб. Після війни померло від ран, захворювань більше, ніж загинуло. Кількість інвалідів збільшилась удвічі.

         Такі соціальні наслідки Афганської війни.

         15 лютого 1989 року останній наш солдат був виведений за межі Республіки Афганістан. Була дописана остання сторінка героїчного і драматичного літопису. Припинили надходити похоронки з Кандагару і Гардеса, Джелалабада і Кабула.

    

Але у війнах не може бути переможців, бо всі в них переможені тим, що війна – це смерть, яка забирає найдорожче у людини – її життя; бо війна – це каліцтво, як духовне, так і фізичне. Можна побудувати дороги, нові міста,  зорати поле  і посіяти зерно, підняти господарство. Але примусити  битися серце у мертвої людини – неможливо; залікувати зранену душу, не залишивши  величезного рубцю – неможливо; не бачити страхітливих снів, коли йдеш у бій і втрачаєш друга – неможливо.

        Шановні ветерани-інтернаціоналісти. Прийміть найкращі побажання у зв’язку з 27 –ою річницею закінчення бойових дій в Афганістані.

      Щастя, здоров’я, успіхів у всіх ваших справах! Ми низько схиляємо голови перед Вами, матерями і вдовами воїнів, які героїчно загинули у тій страшній війні.

         Щастя, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у нашому  спільному великому домі—Україні!

 

З повагою,

 

голова  Великобілозерської

районної ради                                                                                                                                     В.М.Лизюра

 

 

 

 

« повернутися до списку новин

         Офіційні сайти

 

              

         

       

      

   

 

 

               Преса

        

        

 

Логін: *

Пароль: *