19 травня голова районної ради Лизюра Володимир взяв  участь у нараді Запорізької обласної державної адміністрації

19 травня голова районної ради Лизюра Володимир взяв  участь у нараді Запорізької обласної державної адміністрації під головуванням  голови обласної державної адміністрації Бриля Костянтина. На нараді були розглянуті наступні питання:

1. Організація проведення на місцях заходів операції «Урожай - 2016».

2. Про виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 № 1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення».

3. Про підготовку до закінчення навчального року.

Про створення освітніх округів, визначення опорних шкіл та придбання шкільних автобусів у 2016 році.

4. Про взаємодію керівників райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування з керівниками правоохоронних органів територій.

5. Про підсумки відбору кандидатів на військову службу за контрактом та призову на військову строкову службу.