19 травня 2016 року під головуванням Саламахи Раїси   відбулося засідання постійної  комісії районної ради з питань екології, аграрно-промислового комплексу та земельних відносин

 

         У роботі  комісії взяв участь заступник голови районної  ради Василенко Олександр.

         Заслуховуючи звіт начальника управління фінансів районної державної адміністрації  Потапенко Тетяни  про виконання районного бюджету за 1 квартал 2016 року, депутати поцікавились, чому такий низький відсоток використання коштів, передбачених на харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах району та на енергоносії. Потапенко Т.Д. пояснила, що головними розпорядниками коштів  не взято зобов'язання  на сплату  зазначених видатків.

         Багато запитань виникло у членів комісії до виконуючого обов'язки начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Осіпчук Марії під час розгляду питання "Про оптимізацію мережі навчальних закладів". Зокрема, депутатів хвилювало питання  підвозу дітей до шкіл. Осіпчук М.Г. запевнила, що це питання буде вирішено: область обіцяє допомогу у придбанні шкільного автобуса.

         Депутати  розглянули 15 питань, які вносяться на розгляд пленарного засідання сьомої сесії відповідно до розпорядження голови районної  ради  від 10 травня 2016 року  №20/01-15 "Про скликання  сьомої  сесії Великобілозерської районної ради сьомого  скликання" та проекти рішень із додаткових питань.

         За підсумками роботи комісії прийнято рішення винести зазначені питання на розгляд та затвердження сьомої сесії районної ради.

 

« повернутися до списку новин

         Офіційні сайти

 

              

         

       

      

   

 

 

               Преса

        

        

 

Логін: *

Пароль: *