Заступник голови районної ради Сергій Бовтута взяв участь в урочистих заходах, присвячених Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

        09 листопада 2015 року в залі засідань районної ради відбулись урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського  дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

        Виступаючи перед зборами, Бовтута С.М.  зазначив, що завдяки щоденній праці фахівців у сфері культури  невтомно оберігаються  джерела духовності, правди і краси. Завдяки тим, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні  духовні скарби нашого народу, - могутні традиції нашого народу  поєднуються  з новітніми поглядами, течіями, відзеркаленням сучасності.

        "Ви повертаєте із забуття, оберігаєте та розвиваєте народні традиції та ремесла. Ви забезпечуєте пам'ять поколінь та створюєте сприятливі умови для формування цілісного культурного простору",- зазначив Бовтута С.М. Він побажав усім  міцного здоров'я,  родинного затишку,  особистого щастя і нових творчих здобутків у благородній  справі відродження, збереження і примноження духовних надбань нашого  краю.

 

« повернутися до списку новин

         Офіційні сайти

 

              

         

       

      

   

 

 

               Преса

        

        

 

Логін: *

Пароль: *