Привітання до Дня визволення Великобілозерського району

Шановні  жителі та гості села Велика Білозерка!

Дорогі ветерани!

Прийміть найщиріші  вітання із Днем  визволення Великобілозерського району

від нациських окупантів !

75 років  тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за   який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наш район від    нацистських окупантів.

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під  скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Шановні ветерани, ми вдячні вам за мир і свободу

Низький уклін вам! І вічна пам'ять загиблим!

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Тож бажаємо всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям району здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай квітне і розвивається наша рідна білозерська земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

З повагою,

Голова Великобілозерської

районної ради                                                                                                                                    В.ЛИЗЮРА