27.05.2016 року голова Великобілозерської районної ради Лизюра В.М. взяв участь у проведенні свята останнього дзвоника на базі Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

Голова районної ради привітав педагогічний колектив, випускників, учнів та батьків зі святом та побажав віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, здоров`я та миру. Лизюра В.М. вручив також Почесну грамоту Великобілозерської районної ради вчителю  фізкультури Сиротюку В.О.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради зупинився на одному із найбільш хвилюючих питань-питання оптимізації мережі навчальних закладів району. Лизюра В.М. повідомив, що районною державною адміністрацією пропонувалось внести це питання на розгляд сьомої сесії Великобілозерської районної ради, засідання якої відбулося 26.05.2016 року. Проте, більшість депутатів не підтримали цю пропозицію, вважаючи що це питання потребує доопрацювання.