12 січня відбулася оперативна нарада

12 січня 2017 року відбулася оперативна нарада у голови районної ради із працівниками  виконавчого апарату районної ради.

На нараді обговорили  перспективний план роботи виконавчого апарату Великобілозерської районної ради  на 2017 рік, організаційні питання щодо  підготовки та проведення наради із керівниками  комунальних закладів, що є об'єктами спільної власності територіальних громад сіл Великобілозерського району.

Начальник фінансово-господарського відділу - головний бухгалтер  районної ради повідомила працівників  виконавчого апарату про особливості  оплати праці у 2017 році.

Обговорили  також питання підготовки проектів розпоряджень голови районної ради про прийом громадян керівництвом  районної ради, про проведення виїзних прийомів громадян.