10 квітня 2017 року  відбулася апаратна нарада

10 квітня 2017 року  відбулася апаратна нарада, яку провів  голова районної ради Володимир Лизюра.

На нараді обговорили звернення голови Великобілозерської районної державної адміністрації щодо скликання позачергової сесії  та внесення на її розгляд  питань, які потребують термінового розгляду. Проте районною державною адміністрацією станом на 10.04.2017 року із дванадцяти питань, які пропонується внести на розгляд позачергової сесії, надано лише сім проектів рішень. Тому на нараді було вирішено  попередити  райдержадміністрацію про надання необхідного пакету документів, що дасть можливість визначитись із датою скликання сесії  районної ради.

Було розглянуто також питання доцільності внесення на розгляд позачергової сесії питання щодо введення додаткової штатної одиниці до виконавчого апарату районної ради, а саме: посади  охоронця з метою приведення у відповідність стану антитерористичної захищеності  будівлі Великобілозерської районної ради та безпеки її функціонування в умовах реальної загрози вчинення злочинів терористичного характеру.

За підсумками апаратної наради були надані доручення та встановлено терміни їх виконання.