Великобілозерський районний центр зайнятості інформує

На виконання листа Запорізького обласного центру зайнятості від 16.01.2017 року №235/01-20 надаємо графік проведення робочої наради з роботодавцями та соціальними партнерами Великобілозерського району:

17.01.2017р. 14-00  Батрак Ігор Іванович – депутат Запорізької обласної ради, та керівник ТОВ «Преображенське»

18.01.2017р. 10-00

ТОВ ім..Ватутіна – Пархоменко І.В.- інспектор ВК ПРАТ «Агрофірма Гюнівська» - директор Корабльов О.В.,   ТОВ ім..Гагаріна – Тронь А.С. - інспектор ВК,  ТОВ АФ ім.Суворова – директор Рибалко Ю.М.,  СВК «Росія» - Борисенко В.П. .- інспектор ВК, УСЗН – директор Красненко В.В..

Під час проведення наради буде висвітлено основні результати проведеної за 2016 рік та презентувано весь перелік послуг, який надається службою зайнятості.

Буде донесена  інформацію, що пріоритетними засадами реформування Служби є:

1). задоволення заявлених вимог роботодавців шляхом посилення індивідуального підходу до підбору претендентів; впровадження пакету послуг для роботодавців, зокрема електронного сервісу, для забезпечення спрощення надання інформації про потребу у робочій силі та звітності, можливості отримання послуг Служби та необхідної інформації без відвідування центру зайнятості;

2). розширення співпраці з роботодавцями як потенційними надавачами вакансій з метою забезпечення їх зацікавленості в співпраці з Службою та оперативного укомплектування вакантних робочих місць;

3). перспективи створення кадрового резерву працівників та його використання роботодавцями.

Директор                                                                                А.О.Новіков