Вчора, 1 вересня 2015 року голова Великобілозерської районної ради Лосєва З.К. привітала із Днем знань педагогів та учнів комунального закладу "Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1" Великобілозерської районнї ради Запорізької області

 

         Звертаючись до вчителів та учнів навчального закладу, батьків та гостей урочистого   заходу, Лосєва З.К. зазначила: " День знань тісно пов'язаний із долею кожного з нас.       Колись ми теж вперше переступили поріг школи, вперше сіли за парту і педагоги           навчили нас  не лише грамотності і акуратності, не тільки дали знання, які допомогли   орієнтуватися в житті. Вони навчили дружити, жити і працювати у колективі, пізнавати       світ у всій його багатогранності.

          День знань спонукає нас доземно вклонитися, віддати належне людям, які     присвятили себе, свою працю нелегкій освітянській справі.

 

       Із святом знань, шановні працівники та ветерани педагогічної ниви! Зичимо вам міцного здоров’я, щастя й радості! Добра, злагоди, достатку вашим родинам!

       Зі святом і вас, дорогі учні! Нехай легкою і захоплюючою буде для вас дорога у світ знань. Вчіться, дерзайте, адже саме вам продовжувати справу розбудови нашої України.

 

       Будьте гідними своїх батьків і свого народу."

« повернутися до списку новин

         Офіційні сайти

 

              

         

       

      

   

 

 

               Преса

        

        

 

Логін: *

Пароль: *