Звіт директора комунального закладу "Великобілозерська дитяча музична школа" Великобілозерсьокої районної ради Руденка В.М. про проведений захід

24 травня о 15:30 у актовій залі комунального закладу "Великобілозерська дитяча музична школа" Великобілозерської районної ради Запорізької області  відбувся шефський концерт комунального закладу "Мелітопольське училище культури" Запорізької обласної ради з метою профорієнтації випускників.

Грою на народних інструментах (гітара, балалайка, акордеон та баян) присутніх порадували студенти училища культури: Максим Прєнко, Іван Шаповалов, Артур Морміль та Віктор Фесенко.

Даний концерт відбувся завдяки співпраці адміністрації музичної школи з викладачами училища культури Євгеном Кеменчеджи та Павлом Довжиком.

Директор комунального закладу «Великобілозерська дитяча музична школа»                                                                  Великобілозерської районної ради                                     Руденко В.М.