Василенко О.А. зазначив, що на виконання   пункту 2 рішення районної ради від 14.01.2016 №1 "Про внесення змін до  рішення районної ради від 24.12.2015 №7 "Про забезпечення безоплатним  гарячим харчуванням  дітей  загальноосвітніх та  дошкільних навчальних закладів  Великобілозерського району",  з метою вивчення питання стану організації та якості гарячого  харчування у освітніх  закладах району розпорядженням голови районної ради від 18 січня 2016 року № 05/06-02 створено робочу  групу.

До складу  робочої  групи увійшли  депутати районної ради ( Передерій О.М., Лосєва З.К., Ходус О.С., Білик Л.О.), депутат Запорізької обласної ради Батрак І.І., начальник відділу освіти,  молоді та спорту райдержадміністрації Подорожко Н.М., провідний спеціаліст відділу юридичного забезпечення діяльності  ради та з питань комунальної власності  територіальних громад  виконавчого апарату районної ради Бовтута С.М., головний лікар комунального закладу "Великобілозерська  центральна районна лікарня" Великобілозерської районної  ради Запорізької області  Гур'єва О.В.,  голова Громадської ради при Великобілозерській  районній   державній адміністрації  Старченко М.І. Очолили групу заступник голови районної ради Василенко О.А. та перший заступник голови райдержадміністрації Ярмоленко А.І.

Перше засідання робочої групи було організаційне. В ході обговорення питання  харчування дітей у освітніх закладах району члени робочої групи вирішили:

1. на наступне засідання начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Подорожко Н.М. підготувати та ознайомити членів групи із нормативною базою, що стосується питання забезпечення  гарячим харчуванням дітей;

2. провести у школах району загальношкільні батьківські збори з питання забезпечення всіх дітей  навчальних закладів дієтичним харчуванням;

3. наступне засідання робочої групи провести 02.02.2016 року