23 серпня 2017 року відбулося спільне засідання постійної комісії районної ради

23 серпня 2017 року відбулося спільне засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань, бюджету, спільної власності та регуляторної політики та постійної комісії районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення. На спільному засіданні були присутні голова районної ради Лизюра В.М., заступник голови районної ради Василенко О.А., перший заступник голови райдержадміністрації Ярмоленко А.І., заступник голови райдержадміністрації Хілько О.Л., перший заступник голови Великобілозерського сільського голови Дуденко В.А., головний лікар комунального закладу «Великобілозерська центральна районна лікарня» Великобілозерської районної ради Запорізької області Сторожко О.С., кандидат на посаду головного лікаря комунального закладу «Великобілозерська центральна районна лікарня» Великобілозерської районної ради Запорізької області Безверхній О.М.

На засіданні розглядалося питання: «Про погодження кандидатури Безверхнього О.М. на призначення виконуючого обов’язки головного лікаря комунального закладу «Великобілозерська центральна районна лікарня» Великобілозерської районної ради Запорізької області.

Розглянувши заяву Безверхнього О.М. або продовження дії контракту з діючим головним лікарем Сторожко О.С. комісія дійшла висновку розглянути дані питання на пленарному засіданні найближчої позачергової сесії районної ради.