26 листопада 2015 року відбулася перша сесія  новообраної  Великобілозерської районної ради сьомого скликання,  в роботі якої взяли участь 26  депутатів районної ради.

Відкрила сесію голова районної виборчої комісії  Оксана Чебан, яка проінформувала присутніх про підсумки виборів депутатів Великобілозерської  районної ради, що відбулися 25 жовтня 2015 року, та визнання повноважень депутатів.

За результатами виборів у багатомандатому виборчому окрузі  26 депутатських мандатів  у Великобілозерській районній раді розподілилися  між місцевими  партійними організаціями наступним чином: Великобілозерська районна в Запорізькій області організація ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" – 5 мандатів; Великобілозерська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" Запорізької області  - 5 мандатів;  Великобілозерська районна партійна організація політичної партії "НАШ КРАЙ" - 5 мандатів; Територіальна організація Політичної партії "Опозиційний блок" у Великобілозерському районі Запорізької області   - 8 мандатів; Великобілозерська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Запорізькій області - 3 депутатські мандати.

Згідно з постановами Великобілозерської районної виборчої комісії  від 09.11.2015  №49 та від  12.11.2015 №51 визнано повноваження депутатів Великобілозерської районної ради сьомого скликання, а саме:

від Великобілозерської районної в Запорізькій області  організації Партії "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ":

1. Супруна Володимира Михайловича
  2. Баранова Олександра Володимировича
  3. Безручко Анни Вікторівни
  4. Хмура Світлани Анатоліївни
  5. Щкрума Василя Павловича

від Великобілозерської районної партійної організації  політичної партії "Наш край":

1. Руденка Володимира Михайловича
  2. Лиходіда Сергія Анатолійовича
  3. Кравченко Наталії Миколаївни
  4. Битківської Наталії Олексіївни
  5. Соболєва Святослава Богдановича

від Великобілозерської районної партійної організації  Всеукраїнського об'єднання  "Батьківщина":

1. Лизюри Володимира Миколайовича
  2. Левченка Сергія Миколайовича
  3. Патенка Івана Вікторовича
  4. Жадленка Олександра Васильовича
  5. Білик  Лілії Олександрівни

від Територіальної організації Політичної партії  "Опозиційний блок" у Великобілозерському районі Запорізької області:

1. Лосєвої Зої Костянтинівни
  2. Саламахи Раїси Гнатівни
  3. Кириленка Миколи Федоровича
  4. Бойка Сергія Анатолійовича
  5. Передерій Ольги Миколаївни
  6. Цвєтової Надії Михайлівни
  7. Василенка Олександра Анатолійовича
  8. Сиротюка Василя Михайловича

від Великобілозерської районної організації  Радикальної  партії  Олега Ляшка в Запорізькій області:

1. Ходуса Олександра Станіславовича

2. Сидоренка Миколи Івановича

3. Паламарчука Олександра Григоровича

Голова районної виборчої комісії наголосила, що  після офіційного оголошення результатів виборів усі новообрані депутати набувають повноважень  і приступають до виконання своїх обов'язків, вручила  тимчасові посвідчення депутатам Великобілозерської районної ради сьомого скликання та побажала їм успіхів у депутатській діяльності,  виправдати довір'я  виборців.

Після цього  новообрані депутати сформували тимчасову президію, лічильну комісію та, затвердивши порядок денний першої сесії, перейшли до вирішення організаційних питань – обрання голови і заступника голови районної ради сьомого скликання та прийняття рішення про утворення постійних комісій районної ради.

У результаті таємного голосування головою районної ради обраний Володимир Миколайович  Лизюра  (Великобілозерська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" Запорізької області).

Після  обрання голови  районної ради  депутати від Великобілозерської районної в Запорізькій області організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" та від Великобілозерської районної партійної організації політичної партії "НАШ КРАЙ" покинули сесійну залу.

Заступника голови ради  районна рада  обирала  у складі 17 депутатів. Ним став Олександр Анатолійович Василенко (Територіальна організація Політичної партії "Опозиційний блок" у Великобілозерському районі Запорізької області ).

Новообрані голова районної ради Володимир Лизюра  та заступник голови районної ради Олександр Василенко щиро подякували депутатському корпусу за довіру, висловили упевненість у майбутній співпраці, яка спрямовуватиметься на поліпшення добробуту жителів Великобілозерського  району.

Депутати також прийняли рішення про утворення чотирьох постійних комісій  районної ради: постійної комісії з  фінансово-економічних питань, бюджету, спільної власності  та регуляторної політики; постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики; постійної комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення; постійної комісії з питань екології, аграрно-промислового комплексу       та земельних відносин.

Затвердження персонального  складу постійних комісій  районної ради депутати вирішили   внести на розгляд наступної сесії.