13 січня 2017 року відбулася зустріч з учасниками АТО

За дорученням голови районної ради Лизюри В.М. сьогодні, 13 січня 2017 року, заступник голови Великобілозерської районної ради Василенко О.А. провів зустріч із захисниками країни, учасниками АТО. Зустріч проходила за присутності  голови районної ради Лизюри В.М. та заступника голови Великобілозерської районної державної адміністрації Хілько О.Л.. Перше і основне питання зустрічі з учасниками АТО – це виділення земельних ділянок до 2-х гектар.

Із цього питання було надано роз’яснення, що на території Трудової сільської ради для учасників АТО виділено 50 гектар ріллі, але у зв’язку з тим, що земельна ділянка не оброблювалася близько 2-х років ДП «Південьгідроархеологія»  не може надати висновок стосовно культурної спадщини (кургану) на території цієї земельної ділянки. У ході обговорення цього питання було рекомендовано звернутися до орендаря цієї земельної ділянки.