05 вересня 2017 року відбулася нарада з керівниками комунальних закладів та установ районної ради

05 вересня 2017 року  під керівництвом голови районної ради Лизюри В.М. відбулася нарада з керівниками комунальних закладів та установ Великобілозерської районної ради. В нараді взяли участь заступник голови районної ради Василенко О.А., перший заступник голови райдержадміністрації Ярмоленко А.І., перший заступник Великобілозерського сільського голови Дуденко В.А., заступник Великобілозерського сільського голови з питань житлово-комунального господарства та земельних відносин Бовтута С.М., начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Осіпчук М.Г. та керівники комунальних закладів районної ради.

На чергу денну було внесені такі питання:

1. Про проведення інвентаризації  в комунальних закладів районної ради;

2. Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Великобілозерського району Запорізької області в комунальну власність Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади.

В ході наради був розроблений механізм по процедурі передачі комунальних закладів та майна, яке обліковується в даних закладах, а також було дано доручення керівникам комунальних закладів підготовити акти списання майна та подати до виконавчого апарату районної ради для затвердження рішенням районної ради.