04 лютого 2016 року відбулося чергове засідання робочої групи з вивчення питання стану організації та якості гарячого харчування у освітніх закладах району під головуванням заступника голови районної ради Василенка О.А.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної  державної адміністрації  Подорожко Н.М. ознайомила членів робочої групи із нормативно-правовою базою, що стосується питання організації  харчування дітей у загальноосвітніх  та дошкільних навчальних закладах.

Гур'єва О.В., головний лікар комунального закладу "Великобілозерський центр первинної медико-санітарної допомоги" Великобілозерської районної ради Запорізької області, підняла питання забезпечення  всіх дітей  дієтичним харчуванням. Проте члени робочої групи вирішили, що це не доцільно і не раціонально.

Також члени робочої групи обговорили питання  постачання продуктів до навчальних закладів. Вирішили заслухати пропозиції керівників шкіл  та дошкільних навчальних закладів  щодо постачальників  продуктів харчування.

З метою перевірки стану харчування дітей у навчальних закладах району, робоча група  зобов'язала начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації надати графіки харчування  дітей по освітніх закладах району.