Оголошується конкурс

ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ОГОЛОШЕННЯ

Великобілозерська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керуючого справами виконавчого апарату Великобілозерської районної ради, начальника відділу юридичного забезпечення діяльності ради та з питань  спільної власності територіальних громад виконавчого апарату Великобілозерської районної ради та провідного спеціаліста відділу юридичного забезпечення діяльності ради та з питань спільної власності тер иторіальних громад виконавчого апарату Великобілозерської районної ради (тимчасово на період перебування основного працівника в відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

Вимоги до кандидатів:

для керуючого справами - повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; уміння працювати на комп’ютері; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

для начальника - повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; знання державної мови; уміння працювати на комп’ютері; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

для провідного спеціаліста - повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; знання державної мови; уміння працювати на комп’ютері; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 1 року.

Перелік документів, які необхідно подати:

• заяву про участь у конкурсі,
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6;
  • копії документів про повну вищу освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (військовослужбовці або військовозобов’язані);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Термін подання документів - 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. За довідками звертатися за адресою: с. Велика Білозерка, вул..Центральна, 120,  тел.: 2-05-19, 2-07-68.