Привітання з Днем захисника України

Шановні жителі району,

воїни-земляки, ветерани Збройних Сил України,

батьки військовослужбовців, дорогі захисники України!

Щиро вітаю всіх із справжнім чоловічим святом – Днем захисника України, який ми відзначаємо у світлий день Покрови Пречистої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва.

Це свято мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг, патріотичного духу Українського народу.    Це день вшанування пам'яті  усіх героїв, що поклали своє життя за Батьківщину, за її благополуччя та процвітання.

Бажаю всім мужнім захисникам Вітчизни міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя і спокою. Нехай народна повага, любов до Вітчизни додають вам сил і наснаги у благородній справі служіння рідному народові.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

Голова Великобьілозерської районної ради                                                      В.М.Лизюра