11.08.2015 голова Великобілозерської районної ради Лосєва З.К. взяла участь у роботі виїзного засідання робочої групи з вивчення стану професійно-технічних навчальних закладів

    

11 серпня 2015 року голова Великобілозерської районної ради Лосєва З.К. взяла участь у  роботі виїзного засідання робочої групи з вивчення стану професійно-технічних навчальних закладів,  рекомендованих  до оптимізації  за основними  показниками  навчально-виробничої діяльності,  Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.     Засідання відбулося у приміщенні Державного навчального закладу "Великобілозерський професійний аграрний ліцей".  Голова робочої групи Озерова Т.Я. – директор Департаменту освіти  і науки обласної державної адміністрації (стажування) – зазначила про необхідність проведення аналізу якості роботи  закладу  з питань професійної підготовки  учнів ліцею у групах з  підготовки  електрозварювальників, кухарів та трактористів. Проблемним було питання невиконання плану з набору  учнів на 2015-2016 навчальний рік.

         Голова районної ради Лосєва З.К., висловлюючи свою точку зору, зазначила, що необхідно  виходити  перш за все із інтересів жителів громади, необхідно проаналізувати стан справ  аграрного ліцею з питань  навчальної та професійної підготовки учнів, зробити економічний  аналіз діяльності закладу за останні три роки, але при цьому  необхідно враховувати той факт, що  значна частина випускників 9 класів шкіл району, які ідуть навчатися до ліцею, це діти із малозабезпечених та багатодітних сімей. Голова районної ради запевнила, що влада буде працювати  задля збереження  і покращення  матеріально-технічної бази  Державного  навчального закладу "Великобілозерський професійний аграрний ліцей".

 

 

 

   

« повернутися до списку новин

         Офіційні сайти

 

              

         

       

      

   

 

 

               Преса

        

        

 

Логін: *

Пароль: *