12.08.2015 заступник голови Великобілозерської районної ради Бовтута С.М. візьме участь у публічній дискусії "Реформи з децентралізації: кроки, перспективи, очікувані результати"

12 серпня 2015 року заступник голови Великобілозерської районної ради Бовтута С.М. візьме участь у  публічній дискусії  "Реформи з децентралізації: кроки, перспективи, очікувані  результати", яка відбудеться у м.Запоріжжя  в рамках  діяльності

швейцарсько-українського проекту  “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO.

Під час заходу планується обговорення питання конституційних змін у розрізі реформування місцевого самоврядування, впливу адміністративно-територіальної реформи на розвиток місцевого самоврядування, процесів прийняття перспективних планів та залучення усіх рівнів місцевої влади до процесу об’єднання територіальних громад, урахування думки та позиції місцевого самоврядування у процесі впровадження реформ.

 Планується обговорити спроможність органів влади, місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства до проведення реформи. Наскільки ефективно налагоджені механізми комунікації та співробітництва між владою, місцевим самоврядуванням та суспільством у процесі об’єднання територіальних громад? Наскільки активний, коректний та ефективний інформаційний супровід реформ (об’єднання територіальних громад). Що слід зробити для надання підтримки?

         Участь у публічній дискусії візьмуть також Червоний сільський голова Богослав М.І., Трудовий сільський голова  Ющук О.І. та заступник  Великобілозерського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Жмурко А.М. 

« повернутися до списку новин

         Офіційні сайти

 

              

         

       

      

   

 

 

               Преса

        

        

 

Логін: *

Пароль: *