15 жовтня 2015 року о 14.00 відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань і бюджету.

Відповідно до пункту 13 рішення районної ради від 20.01.2015 №2 "Про районний бюджет на 2015 рік" (зі змінами та доповненнями) члени постійної комісії  погодили проект  розпорядження  голови Великобілозерської районної державної адміністрації  "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації  від 24.09.2015  №178 "Про затвердження субвенції з Державного бюджету  на 2015 рік".  Депутати  погодили затвердження   додаткового обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року в сумі 35 840 гривень.

Комісія з фінансово-економічних питань і бюджету погодила також розподіл обсягу зазначеної субвенції  між районним бюджетом та бюджетами  сільських рад, а саме:

Районний бюджет                                      18 015

Великобілозерська сільська рада               3 565