26.05.2016 року під головуванням голови Великобілозерської районної ради Лизюри В.М.  відбулося пленарне засідання сьомої сесії Великобілозерської районної ради сьомого скликання

       26.05.2016 року під головуванням голови Великобілозерської районної ради Лизюри В.М.  відбулося пленарне засідання сьомої сесії Великобілозерської районної ради сьомого скликання. Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.05.2016 № 20/01-15 «Про скликання сьомої сесії Великобілозерської районної ради сьомої сесії» планувалося внести 15 питань. На підставі звернень голови Великобілозерської районної державної адміністрації та комунального закладу «Великобілозерська центральна районна лікарня» Великобілозерської  районної ради Запорізької області, висновків постійних комісій районної ради та за погодженням з президією районної ради було запропоновано внести ще додатково 6 питань як таких що потребують невідкладного розгляду. Під час обговорення та затвердження порядку денного депутати не внеси на розгляд сесії питання «Про оптимізацію мережі навчальних закладів» та зняли з розгляду питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2015 №25 «Про умови оплати праці працівників Великобілозерської районної ради». Під час розгляду питання «Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року від постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань, бюджету, спільної власності та регуляторної політики була внесена пропозиція: «Вказати районній державній адміністрації на недостатній контроль за використанням коштів по галузях «Освіта, культура, охорона здоров`я». В результаті бурхливого обговорення рішення з цього питання не було прийнято.

       Не проголосували депутати також за рішення «Про граничну суму витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів установами та організаціями які утримуються за рахунок районного бюджету». З усіх інших питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

       За пропозицією постійної комісії районної ради з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики на розгляд сесії додатково було внесено питання «Про клопотання голови районної державної адміністрації щодо звільнення директора комунальної установи «Великобілозерський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великобілозерської районної ради Запорізької області». Після тривалого обговорення депутати вирішили створити тимчасову контрольну комісію для здійснення перевірки службової діяльності директора зазначеної комунальної установи.     

« повернутися до списку новин

         Офіційні сайти

 

              

         

       

      

   

 

 

               Преса

        

        

 

Логін: *

Пароль: *