Відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань і бюджету 25 листопада 2015 року під головуванням Володимира Супруна відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань і бюджету.

25 листопада 2015 року під головуванням Володимира Супруна  відбулося засідання  постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань і бюджету.  На розгляд членів  комісії було внесено питання "Про погодження проекту розпорядження  голови  районної  державної адміністрації "Про розподіл обсягу субвенції  з Державного бюджету України".

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Потапенко пояснила, що    проект розпорядження підготовлений  на  підставі розпорядження Кабінету Міністрів України  від 11.11.2015 № 1178-р "Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету,  передбачених Міністерству освіти і науки (загальнодержавні витрати) на 2015 рік", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24.11.2015 № 445 "Про розподіл обсягу субвенцій з Державного бюджету України" з метою забезпечення потреби в асигнуваннях на оплату праці  працівників  бюджетних установ, які фінансуються  з місцевих бюджетів району, не допускаючи  будь-якої  простроченої  кредиторської  заборгованості  з цих виплат.

Проектом розпорядження  пропонується такий розподіл субвенції:

Найменування установи

Обсяг освітньої субвенції

Обсяг медичної субвенції

на видатки, пов’язані із збільшенням внутрішньо переміщених осіб, які отримують освітні послуги, грн.

на оплату праці, грн.

на видатки, пов’язані із збільшенням внутрішньо переміщених осіб, які отримують медичні послуги, грн.

на оплату праці, грн.

1

2

3

4

5

6

1

Відділ освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації

4700

227313

2

Комунальний заклад "Великобілозерська центральна районна оікарня" Центральна районна лікарня" Великобілозерської районної ради Запорізької області

2323

77876

3

Комунальний заклад "Великобілозерський центр первинної медико-санітарної допомоги" Великобілозерської районної ради Запорізької області

31546

Разом:

4700

227313

2323

109422

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації  Тетяни Потапенко члени постійної комісії дійшли висновку: погодити проект розпорядження  голови  районної державної адміністрації "Про розподіл обсягу субвенції з Державного бюджету України"" та внести  розпорядження  на  розгляд чергової  сесії районної ради.