22 червня 2016 року відбувся захід присвячений Дню Скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні

22 червня 2016 року в центральному парку села Велика Білозерка біля братських могил загиблих воїнів в роки Великої Вітчизняної війни відбувся захід присвячений Дню Скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні, в заході взяли участь голова районної ради Лизюра В.М., заступник голови районної ради Василенко О.А. та громадськість району.

У своєму виступі голова ради зазначив що  22 червня 1941 року розпочалась найжахливіша війна в історії нашого народу. Цей день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Віддати данину пам`яті тих хто не повернувся з війни, сивочолим ветеранам, що здолали фашизм, вдовам, дітям війни – священний обов’язок всіх цивілізованих людей незалежно від їх політичних уподобань .Тож згадаймо цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу у Другій світовій війні. Вічна та світла їм пам'ять.

Наприкінці заходу було положено квіти до братських могил загиблих воїнів.