Привітання до Дня праціників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства!

Від імені районної ради щиро вітаю Вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Це свято воістину всенародне, адже від результатів вашої                                                                      діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України.

Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника -залишаються взірцем для багатьох.

Висловлюю глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району.

Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь державі, на благо України.

Бажаю радості, успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя вам і вашим родинам. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!

З повагою голова районної ради                                                                                                     З.К.Лосєва