20 травня 2016 року в комунальному закладі "Великобілозерський районний будинок культури" Великобілозерської районної ради Запорізької області відбулося святкування 25-ти річного ювілею фольклорного колективу "Білозерчаночка"

 

Минають роки, змінюються суспільні устрої, на зміну одним поколінням приходять інші і в кожного свої смаки, уподобання, погляд на життя, але народна пісня – щира і мудра, залишається жити вічно.

Саме таку невмирущу пісню популяризує жіночий фольклорний колектив «Білозерчаночка» комунального закладу «Великобілозерський районний будинок культури» Великобілозерської районної ради Запорізької області, який 20 травня 2016 року відзначив свій 25-річний ювілей.

У проведенні урочистих заходів з нагоди цієї ювілейної дати  взяли участь  заступник голови Великобілозерської районної ради Василенко О.А., депутат Запорізької обласної ради Батрак І.І. та депутати районної ради.

Звертаючись до фольклорного колективу «Білозерчаночка» заступник голови районної ради Василенко О.А., зокрема, побажав усім учасникам творчого натхнення, подальших успіхів у справі збереження та популяризації української народної пісні, нових цікавих задумів, розкриття джерел народної мудрості, призабутих традицій, звичаїв та обрядів.

 

 

Василенко О.А. та Батрак І.І. подарували фольклорному колективу «Білозерчаночка» цінні подарунки.

                 

Привітали своїх колег із ювілеєм фольклорні колективи сільських клубів Великобілозерської та Трудової сільських рад, подарувавши своїм колегам-ювілярам та всім гостям пісні зі свого репертуару.

Свято закінчилось. Але продовження має тривати. Бо українська народна пісня не тільки єднає нас в націю, вона має жити вічно. Її треба оберігати і підтримувати, прилучати до народного скарбу підростаюче покоління.

« повернутися до списку новин

         Офіційні сайти

 

              

         

       

      

   

 

 

               Преса

        

        

 

Логін: *

Пароль: *