13 вересня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань, бюджету, спільної власності та регуляторної політики

 

    13 вересня 2016 року за участі голови районної ради Лизюри В.М. відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань, бюджету, спільної власності та регуляторної політики.

  Комісією розглянуто питання: «Про погодження проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про зменшення обсягу субвенції з державного бюджету на 2016 рік» та звернення керівників комунальних закладів району про виділення коштів на фінансування потреб закладів.

  При розгляді питання: «Про звернення головного лікаря комунального закладу «Великобілозерська центральна районна лікарня» Великобілозерської районної ради Запорізької області» щодо виділення коштів на фінансування потреб закладу» постійна комісія дійшла висновку скликати позачергову сесії районної ради для вирішення питання про виділення коштів на заробітну плату персоналу лікарні.

    По всіх інших зверненнях про виділення коштів комісія дійшла висновку виділити кошти за підсумками виконання районного бюджету за 9 місяців.

« повернутися до списку новин

         Офіційні сайти

 

              

         

       

      

   

 

 

               Преса

        

        

 

Логін: *

Пароль: *