Великобілозерський районний центр зайнятості інформує

Співпраця з військовим комісаріатом

У Великобілозерському районному центрі зайнятості на замовлення Енергодарського об’єднаного військового комісаріату 15 лютого 2017 р. було проведено ярмарок-вакансій з метою укомплектування посад працівників військових частин і об’єднань Збройних сил України на військову службу за контрактом. На службу за контрактом приймаються громадяни у віці від 18 років, які пройшли професійно-психологічний відбір, не мають обмежень за станом здоров’я,   відповідають встановленим вимогам проходження військової служби. У ході ярмарку-вакансій учасники отримали відповіді щодо грошового забезпечення, дотримання соціальних гарантій, умов праці. Також цікаво було дізнатись про безкоштовне медичне лікування, безкоштовне навчання у вищих навчальних закладах та соціально-правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей.