12.07.2016 року відбулися засідання постійних комісій районної ради: з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики та постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету

12.07.2016 року відбулися засідання постійних комісій Великобілозерської районної ради : з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики та постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, спільної власності та регуляторної політики, на яких депутати розглянули питання порядку денного 9-ої позачергової сесії районної ради: погодили внесення змін до Програми з охорони довкілля, раціонального використання  природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на 2016-2019 роки у Великобілозерському районі;  до Програми розвитку освіти Великобілозерського району  на 2013-2017 роки; до рішення районної ради від 24.12.2015 №9 "Про районний бюджет на 2016 рік" (зі змінами та доповненнями).

Розглянули проект рішення про  затвердження Програми підтримки проведення у Великобілозерському районі операції «Урожай» на 2016-2017 роки.

Депутати на засіданнях комісій розглянули також ряд питань, що стосуються комунальних закладів та установ району погодили призначення ліквідатора комунального підприємства  "Великобілозерське виробниче  управління житлово-комунального господарства", розглянули проекти рішень про списання  майна спільної власності  територіальних  громад сіл Великобілозерського  району  Запорізької області шляхом ліквідації; про продовження дії дозволів бути орендодавцем нерухомого майна комунальному закладу "Великобілозерський районний об’єднаний методичний центр" Великобілозерської районної ради Запорізької області; про продовження дії договору оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Великобілозерського району Запорізької області; про перейменування комунального закладу "Великобілозерський районний об’єднаний методичний центр" Великобілозерської районної ради Запорізької області та затвердження нової редакції статуту.

З метою забезпечення прозорості та відкритості закупівель, економії бюджетних коштів і створення конкуренції при здійсненні закупівель за кошти  районного  бюджету, депутати схвалили внесення на розгляд сесії питання про застосування електронної системи закупівель товарів,  робіт і послуг.