Депутатська комісія з соціальних питань опрацювала питання порядку денного 57- ої сесії районної ради

20 жовтня 2015 року під головуванням  Валерія Лецина  відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних питань.

Депутати розглянули всі питання, які пропонуються  на розгляд пленарного засідання 57-ої сесії районної ради.

Члени комісії  заслухали звіт начальника управління фінансів райдержадміністрації  Тетяну  Потапенко  про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року та  інформацію про зміни до районного бюджету.

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Погурська ознайомила присутніх із змінами, які пропонується внести до Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Великобілозерського району на 2015 рік, затвердженої рішенням районної ради від 19.03.2015 №6.

Розглянула комісія й питання  готовності  закладів соціально-культурної сфери до  проходження опалювального сезону 2015-2016  років. Доповідав з цього питання начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації  Андрій Онушко.

Комісія заслухала також інформацію районної державної  адміністрації про хід виконання таких  районних програм: Програми фінансової підтримки центру надання адміністративних послуг у Великобілозерському районі  на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради  від 24.10.2013; Програми організації планування території Великобілозерського району  на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.08.2010; Програми  попередження насильства в сім'ї" на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 08.11.2012 року та  Програми з оздоровлення  та відпочинку дітей, підтримки сім'ї, молоді, ґендерного паритету  та протидії торгівлі людьми на 2012-2016 роки,  затвердженої рішенням районної ради від 26.01.2012 №8.

Всі питання, підготовлені на 57-у сесію районної ради, члени постійної комісії з  соціальних питань взяли до відома та  винесли на розгляд сесії.