21 січня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань, бюджету, спільної власності та регуляторної політики

21 січня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань, бюджету, спільної власності та регуляторної політики під головуванням Ольги Передерій, за участі голови районної ради Володимира Лизюри, заступника голови районної ради Олександра Василенка, першого заступника голови  районної державної адміністрації Асі Ярмоленко

         На засіданні  комісії депутати детально розглянули  питання фінансування у 2016 році дошкільних  навчальних закладів та закладів культури. У проекті рішення  передбачається надання міжбюджетних   трансфертів сільським бюджетам у вигляді  іншої додаткової  дотації  на утримання дошкільних закладів  та закладів культури в сумі 2005,401 тис. грн.

            Члени комісії  дійшли висновку,  що рішення, прийняті сільськими радами, та  проект рішення районної ради з цього питання, підготовлений фінансовим управлінням райдержадміністрації, потребують доопрацювання.

         Тому було вирішено провести ще одне засідання комісії, 25 січня 2016 року о 8.30 після того, як зазначені  документи будуть доопрацьовані та надані для повторного розгляду.

 

« повернутися до списку новин

         Офіційні сайти

 

              

         

       

      

   

 

 

               Преса

        

        

 

Логін: *

Пароль: *