Управління державної казначейської служби України у Великобілозерському районі Запорізької області інформує:

12 березня 2016 року в управлінні державної казначейської служби України у Великобілозерському районі Запорізької області було проведено семінар-нараду з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів місцевих бюджетів.

Заступник начальника управління – начальник відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів

Дворичанська О. А. довела до відома та врахування в роботі наказ Міністерства фінансів України від 30.12.2015 року №1244 "Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів". Було звернено увагу, що даний наказ набрав чинності з 19.02.2016 року і детально розглянуто зміни, що виникають при казначейському обслуговуванні місцевих бюджетів в частині оформлення платіжних доручень та інших документів.

Далі у своєму виступі Олена Анатоліївна ознайомила присутніх із наказом Міністерства фінансів України від 22.12.2015 року №1161 "Про затвердження змін Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України".

На завершення наради начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів – головний бухгалтер Мисюра Л.І.  наголосила про помилки при складанні фінансової звітності, порекомендувала підвищити якість подання звітності. Також нагадала учасникам семінару про проведення оцінки виконання  головними бухгалтерами бюджетної установи своїх повноважень, затвердженого наказом МФУ від 01.12.2011 №1537 та подання до управління до 1 квітня поточного року Анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. При цьому звернула увагу присутніх на зміну бланка Анкети (бланк в редакції  наказу МФУ від 24.06.2014 №717 із змінами внесеними наказом МФУ від 04.03.2015 №288).

Розпорядники коштів активно брали участь у обговоренні питань. На всі питання працівниками управління Казначейства  були надані вичерпні відповіді.

На завершення наради начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів–головний бухгалтер Мисюра Л.І.  наголосила про помилки при складанні фінансової звітності, порекомендувала підвищити якість подання звітності. Також нагадала учасникам семінару про проведення оцінки виконання  головними бухгалтерами бюджетної установи своїх повноважень, затвердженого наказом МФУ від 01.12.2011 №1537 та подання до управління до 1 квітня поточного року Анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. При цьому звернула увагу присутніх на зміну бланка Анкети (бланк в редакції  наказу МФУ від 24.06.2014 №717 із змінами внесеними наказом МФУ від 04.03.2015 №288).

Розпорядники коштів активно брали участь у обговоренні питань. На всі питання працівниками управління Казначейства були надані вичерпні відповіді.