18 листопада 2015 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань і бюджету

18 листопада 2015 року під головуванням Володимира Супруна  відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань і бюджету.  На розгляд членів комісії було внесено питання "Про погодження проекту розпорядження  голови  районної державної адміністрації "Про розподіл стабілізаційної дотації".

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Потапенко пояснила, що стабілізаційна дотація надається для забезпечення  проведення своєчасної та  у повному  обсязі  оплати праці працівників бюджетних установ і розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з таких виплат. Проектом розпорядження голови райдержадміністрації, - зазначила начальник управління фінансів, - пропонується затвердити розподіл  стабілізаційної дотації  в обсязі 305 800грн. між бюджетними установами району наступним чином:

на заробітну плату:

районний відділ освіти, молоді та спорту    – 35 550 грн.;

районний відділ культури та туризму           -  54 400 грн.;

ЦПМСД                                                           -     7 000 грн.;

Терцентр                                                         -  24 620 грн.;

ЦСССДМ                                                         -    4 930 грн.;

ДЮСШ                                                             -    2 100 грн.;

на енергоносії:

районний відділ освіти, молоді та спорту     –  100 000 грн.;

районний відділ культури та туризму            -    12 000 грн.;

Терцентр                                                          -         200 грн.;

ЦРЛ                                                                  -     35 000 грн.;

районна рада                                                  -      21 500 грн.;

Трудова сільська рада                                   -        3 500 грн.;

Червона сільська рада                                   -        5 000 грн.

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації  Тетяни Потапенко члени постійної комісії дійшли висновку: погодити проект розпорядження  голови  районної державної адміністрації "Про розподіл стабілізаційної дотації" та внести  розпорядження  на  розгляд чергової  сесії районної ради.