11 травня 2016 року відбулася нарада з керівниками комунальних закладів

Сьгодні, 11 травня 2016 року,  відбулася нарада у голови районної ради з керівниками комунальних закладів Великобілозерської районної ради. На нараді були розглянуті наступні питання:

1. Висвітлення роботи комунальних закладів Великобілозерської районної ради на сайті районної ради.
  2. Матеріально-технічне забезпечення комунальних закладів Великобілозерської районної ради.
  3. Посвідчення права власності на нерухоме майно та право користування земельними ділянками.
  4. Про підсумки інвентаризації  активів та зобов’язань комунальних закладів  Великобілозерської районної ради.
  5. Про дотримання правил благоустрою.
  6. Та інші.