Відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань і бюджету

09 листопада 2015 року під головуванням Володимира Супруна  відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань і бюджету.  На розгляд членів комісії було внесено одне питання: Про погодження проекту розпорядження  голови  районної державної адміністрації "Про перерозподіл субвенції  з державного бюджету  на 2015 рік".

Доповідаючи депутатам, начальник управління фінансів райдержадміністрації  Тетяна Потапенко зазначила, що, керуючись статтею 18 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2015 № 700 "Про затвердження порядку фінансування  виборчих комісій  під час підготовки і проведення місцевих виборів", постановою центральної виборчої комісії  від 03.11.2015 №522 "Про затвердження середніх норм видатків територіальних та дільничних виборчих комісій на підготовку і проведення  повторного голосування з виборів депутатів  місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 15 листопада 2015 року" та   пунктом 13 рішення районної ради від 20.01.2015 №2 "Про районний бюджет на 2015 рік" (зі змінами та доповненнями), пропонується затвердити перерозподіл  коштів субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на підготовку і проведення  повторних виборів депутатів Великобілозерської сільської ради по двох одномандатних округах однієї дільниці. Пропонується направити з районного бюджету  бюджету Великобілозерської сільської ради  12 000 грн.

Депутати дійшли висновку: погодити проект розпорядження  голови  районної державної адміністрації "Про перерозподіл  субвенції з Державного бюджету  на 2015 рік" та внести  розпорядження  на  розгляд чергової  сесії районної ради.