Співчуття

На 66-ому році пішов із життя  Анатолій Мартинович Кузьменко, депутат Великобілозерської районної ради шостого скликання.

За час роботи у депутатському корпусі  Анатолій Мартинович зарекомендував себе відповідальним депутатом, доброзичливою, чуйною  людиною. Він залишив про себе добру пам’ять у серцях багатьох людей, його оточували любов і шана друзів та колег.

Депутатський корпус та виконавчий апарат Великобілозерської  районної ради висловлюємо щире                                                       співчуття рідним, друзям, колегам і всім, хто знав та поважав Анатолія Мартиновича  Кузьменка.

Вічна пам'ять Вам, Анатолію Мартиновичу