24 вересня 2015 року відбулося засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань і бюджету

24 вересня 2015 року о 14.00 відбулося засідання постійної комісії районної ради з фінансово-економічних питань і бюджету за дорученням заступника голови районної ради від 24.09.2015 № 7

Керуючись пунктом 13 рішення районної ради від 20.01.2015 №2 "Про районний бюджет на 2015 рік" (зі змінами та доповненнями) члени постійної комісії розглянули питання про погодження проекту розпорядження голови  районної державної адміністрації "Про затвердження  субвенції з Державного бюджету  на 2015 рік", відповідно до якого  пропонується затвердити субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських. селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року в сумі 450941 (чотириста п'ятдесят тисяч дев'ятсот сорок одна) гривня.

Проектом розпорядження також пропонується затвердити  розподіл обсягу зазначеної субвенції  між районним бюджетом та бюджетами  сільських рад, виходячи із середніх норм видатків, затверджених постановою Центральної виборчої комісії від 09.09.2015 №237 "Про затвердження середніх норм видатків територіальних та дільничних виборчих комісій на підготовку і проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року".