Свято хліборобів – аграріїв

  

         Листопад традиційно приносить свято тим, хто господарює на полях і фермах, хто доглядає сади, приносить у кожну оселю хліб і до хліба, хто зміцнює добробут України. З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. В усі часи хліборобська праця була визначальною складовою розвитку держави, запорукою її стабільності.

            13 листопада 2015року  у залі засідань районної ради пройшли урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства, підготовлені працівниками районного будинку культури, управлінням агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

            З вітальним словом до аграріїв  звернувся Шворак Ю.М., голова районної  державної адміністрації. Він, зокрема, сказав, що всі жителі району святкують  день  працівника сільського господарства, бо всі ми причетні до  цієї  професії. Це професія,  яка  годує весь світ. Юрій Миколайович побажав всім трударям району  миру, злагоди,  достатку, взаємопорозуміння.

 

        

 

Голова райдержадміністрації вручив аграріям району відзнаки Міністерства аграрної  політики  та продовольства України, подяку голови Запорізької обласної державної  адміністрації, грамоти Великобілозерської райдержадміністрації.

         Зі світлим святом хліборобів привітав присутніх заступник голови Великобілозерської районної ради  Бовтута С.М.

            

      Від імені Великобілозерської районної ради  він подякував керівникам  сільськогосподарських підприємств, головам фермерських господарств, всім працівникам            агропромислового комплексу за їхню сумлінну працю, щедрість душі і теплоту сердець.

                  "Саме завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню наш район має    стабільні високі досягнення у сільськогосподарському виробництві.

                    Бажаю вам і вашим сімям міцного здоровя, миру, щастя і благополуччя !

                   Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя  ваші плани, задуми та сподівання на радість вам і вашим рідним, на благо розквіту нашого  краю,  рідної України, та піднесення добробуту всього українського народу", - зазначив Бовтута  С.М.

     

       Заступник голови районної ради вручив кращим працівникам сільськогосподарських підприємств почесні грамоти Великобілозерської районної ради. 

         Начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Романенко В.А.  також привітав трудівників села, зазначивши, що сьогоднішнє професійне свято хлібороби району зустрічають з вагомими здобутками: по 40,7ц/га зернових та 26,9ц/га соняшнику  зібрали господарства району. Це найкращі показники врожайності в області.  Романенко В.А.  зачитав вітальний лист від  Міністра аграрної політики та продовольства України  та  вручив нагороди  Департаменту агропромислового розвитку   Запорізької обласної державної адміністрації та управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

            Від сільських голів  аграріїв  району  привітав  зі святом Червоний сільський голова Богослав М.І. Він побажав всім міцного здоров'я, любові, процвітання, щоб руки ніколи не боліли, а праця хлібороба цінувалася.

         Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Подорожко Н.М. та керівники навчальних закладів району  висловили хвалу і подяку  керівникам сільськогосподарських підприємств за допомогу, яку  ті надають  закладам освіти. 

            Ведуча  заходу,  директор комунального закладу "Великобілозерський районний будинок культури" Великобілозерської районної ради Запорізької області Головенська Т.І.,   подякувала керівникам підприємств за їх активну громадську позицію  та зачитала Подячний лист від 93-ої  окремої  механізованої бригади  за небайдужість та підтримку військовослужбовців країни.

                                     

         Слова подяки та захоплення ведуча також висловила   жінкам, які працюють у сільському господарстві, за їх чуйність, ніжність, старанність.

            Вшанування  працівників сільського господарства - це визнання  звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну вирощеним колоскам хліба.  Тож земний вам уклін та щедрих урожаїв на хліборобській ниві!

Аграріїв  також щиро вітали  працівники  районного будинку культури та їх вихованці:

              Лавріщева Людмила                                                                    фольклорний колектив районного будинку    

                                                                                      культури "Білозерчаночка"

                                                    

 

                                                                                    Соболєва Софія 

                                                               

 

                                                                                   Аліка Загородня

 

                                                   

 

                                                                              танцювальний колектив

                                                                           районного будинку культури

                                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин

         Офіційні сайти

 

              

         

       

      

   

 

 

               Преса

        

        

 

Логін: *

Пароль: *