постанова від 18.11.2015 №54 "Про скликання першої сесії Великобілозерської районної ради"

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

Великобілозерська районна виборча комісія

ПОСТАНОВА

с.  Велика Білозерка

"18" листопада 2015 року                                                                                                             № 54

Про скликання першої сесії Великобілозерської районної ради

2 листопада 2015 року Великобілозерська районна виборча комісія встановила результати виборів депутатів до Великобілозерської районної ради Запорізької області в багатомандатному виборчому окрузі. Станом на 18 листопада 2015 року Великобілозерською районною виборчою комісією зареєстровано 26 обраних депутатів.

Враховуючи вищевикладене, керуючись частиною 3 статті 16, частиною 2 статті 25, статтею 27 Закону України «Про місцеві вибори» та Постановою Центральної виборчої комісії від 2 жовтня 2015 року № 381, частиною 3 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування», Великобілозерська районна виборча комісія постановляє:

1. Скликати першу сесію Великобілозерської районної ради сьомого скликання 26 листопада 2015 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань Великобілозерської районної ради.

2. Повідомити про дату і час проведення першої сесії виконавчий апарат районної ради з метою забезпечення організації проведення першої сесії.

3. Дану постанову оприлюднити на інформаційному стенді Великобілозерської районної виборчої комісії, на  веб-сайтах Великобілозерської районної ради та Великобілозерської районної державної адміністрації.

Голова комісії                                                                                Чебан О.П.