Звіти депутатів за 2016 рік

Звіт

депутата Великобілозерської районної ради

Василенка Олександра Анатолійовича

Я, Василенко Олександр Анатолійович, депутат Великобілозерської районної ради сьомого скликання, обраний по багатомандатному виборчому округу №16, працюю у районній раді на постійній основі на посаді заступника голови районної ради, член Політичної партії «Опозиційний блок», входжу до складу президії районної ради та фракції територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у Великобілозерському районі.

Протягом звітного періоду я, як депутат районної ради та посадова особа місцевого самоврядування, діяв у межах депутатських повноважень передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» і керувався вимогами Конституції України,  законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», іншими законодавчими та нормативно-правовими актами нашої держави, а також Регламентом роботи Великобілозерської районної ради сьомого скликання.

За звітний період відбулося чотирнадцять сесій районної ради. В роботі всіх чотирнадцяти сесій я брав активну участь, головував на пленарних засіданнях п’ятої позачергової (25.01.2016) та десятої (18.08.2016)  сесій районної ради. Також особисто брав участь у багатьох засіданнях постійних комісій районної ради, засіданнях її президії та фракції територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у Великобілозерському районі, де розглядалися питання порядку денного сесій районної ради.

Моя депутатська діяльність і робота у виконавчому апараті районної ради на посаді заступника голови районної ради спрямовувалися на вирішення існуючих проблем і покращення умов життя населення району, значна увага приділялася спілкуванню та співпраці з мешканцями мого виборчого округу. Мною здійснювався особистий прийом громадян щосереди з 8-ї до 12-ї години за адресою: с.Велика Білозерка  вул.Центральна буд.120 в кабінеті заступника голови районної ради. В цьому році на особистому прийомі побувало дев’ятнадцять мешканців нашого району. Розглянуто питання , що стосуються працевлаштування, соціального забезпечення та приватизації житла. Громадянам  надано допомогу, вжито заходів щодо вирішення їхніх проблем згідно з вимогами діючого законодавства.

Протягом звітного періоду я також зустрічався з виборцями на території мого виборчого округу. В середині травня зустрічався з мешканцями вул. Південна с.Велика Білозерка з питань, що стосуються існуючих проблем питного водопостачання , вивезення твердих побутових відходів та ін. Відбулася також зустріч з представниками трудових колективів Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1,

ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, №2, №5 де обговорювалися проблемні питання діяльності цих комунальних закладів.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 18.01.2016 року №05/06-02 очолював робочу групу з вивчення питання стану організації та якості гарячого харчування у освітніх закладах району, також відповідно до розпорядження голови районної ради від 01.07.2016 року №32/01-15 очолював робочу групу з вивчення питання прийняття до спільної власності територіальних громад сіл Великобілозерського району Запорізької області об’єкта державної власності. Організовував роботу зазначених робочих груп.

Особисто брав участь в основних заходах, які проводилися з початку 2016 року органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування (в тому числі присвячених святам, пам’ятним  і знаменним датам). Також безпосередньо брав участь у проведенні заходів з упорядкування братської могили на території Великобілозерської сільської ради.

Постійно співпрацюю з сільськими головами району, продовжую роботу над актуальними питаннями, які пов’язані з життєдіяльністю територіальних громад сіл Великобілозерського району.

Депутат районної ради

член фракції територіальної

організації політичної партії

«Опозиційний блок»